Keldrimäe külalistemaja

Keldrimäe külalistemajas on kaks korrust, kus on kokku 4  tuba. Maja esimesel korrusel on 2 tuba, televiisoriga puhkeruum ja külmutuskapiga kööginurk tee ja kohvi valmistamiseks. Mõlemal toal on oma personaalne WC ja duširuum, mis asuvad tubade kõrval koridoris. Teise korruse tubades on privaatne WC ja duširuum, samuti televiisorid. Toas 3 on lisakohta võimalus. Tuba 4 on meil peretuba, mis on ühendatud kõrval oleva toaga ja mis võimaldab majutada kuni 4 külastajat. Toas on üks lai voodi ja kaks üheinimese voodit.  Majas on Wifi leviala. Külalistemajja saabumine alates 15.00 ja tubade vabastamine 12.00  

Keldrimäe külalistemaja hoov

Keldrimäe külalistemaja hoovis on püramiidikujuline kämping 2 inimesele, kus on olemas lisa voodikoha võimalus.

Kämping on huvitav selle poolest, et ta on justnagu Egiptuse püramiidi vähendatud koopia, ehitatud õigetes proportsioonides ja õigesti orienteeritud ilmakaarte järgi. Kuigi vanade egiptlase pärand, püramiidi saladus, on tänini lõpuni avastamata, väidetakse, et ta toimib võimsalt keha tasakaalustamisel. Eestis on teadlasi, kes on uurinud püramiidi ravivat mõju inimesele ja ise neid kasutanud. Oma uuringute tulemusel on nad väitnud, et püramiidi all viibimine korrastab inimese biovälja, vabastab halbadest energiatest, ka haiguseenergiatest, laeb inimesi kosmilise energiaga, suunab mõtteenergia positiivses suunas, tõstab seksuaalenergiat. Inimesed, kes sellest abi on saanud, arvavad, et tegu on järjekordse loodusimega ja püramiidiga tutvumine on üks lõpmata põnev ja salapärane kogemus.

Püramiid käping

Kellel on huvi selles veenduda, saab broneerida endale puhkuse meie püramiidis.

Püramiid on mõõtmetes 6×6 m, varustatud katuseaknaga, WC ja duširuumiga. Püramiid on soojustatud ja varustatud küttesüsteemiga, mis võimaldab seda kasutada aastaringselt..


BRONEERI MAJUTUS