Keldrimäe külalistemaja asub Hiiumaal, Kassari küla ja endise mõisa südames. Kassari mõis rajati 18. sajandil ja kuulus Stackelbergide perekonnale. Tänaseni on mõisast säilinud mõned hooned ja park osalise paekivist piirdeaiaga.

Keldrimäe külalistemaja asub endise Kassari mõisa peahoone asukohas, kuhu paekivist alusmüüride varemete vahele on rajatud mitu mõnusat grillimiskohta ja lõkkeplats.

Külalistemaja tagahoovi roheluses on kämping, mis on justnagu Egiptuse püramiidi vähendatud koopia, ehitatud samades proportsioonides ja orienteeritud õigete ilmakaarte järgi.

Meie majutuskoha vahetus läheduses asub Eestimaa üks soojema kaldaveega Sääretirbi supelrand. Sisseoste saab teha Kassari poes.


Hiiumaa fantastiline loodus ja imeline vaikus ning rahu teeb Hiiumaast parima koha kuhu puhkama tulla.

Tule avasta Hiiumaa ilusamaid ja huvitavamaid kohti.  

Keldrimäe külalistemaja taotles riiklikku Starditoetust, et parendada praeguseid tingimusi ja luua uusi teenuseid Keldrimäe külalistemajas. Toetust taotlesime 14 401,42€. Projekti käigus vahetatakse välja tubades voodid, kapid, lambid. Samuti parendatakse ühisruumide mööblit. Vahetatakse välja saunakeris, et pakkuda kvaliteetsemat saunaelamust. Muudetakse köök nõuetele vastavaks, et saaksime oma klientidele pakkuda toitlustust. Projekti lõpuks on parendatud klientide tingimusi kogu külalistemajas ja loodud lisateenused.