Hiiumaal on hulk tegevusi mida  puhkuse ajal ette võtta.

  • Kalastusretked koos kalastusgiid Marek Võsaga, kes teab Hiiumaa parimaid kalapüügi kohti. Kalastusretk sobib nii algajatele kui juba oskajatele. Võimalik on rentida ka kogu kalapüügivarustus. Mais-juunis on parim aeg tuulehaugi püügiks,  maist oktoobrini haugipüük. Tutvuge lehega www.hiiumaalekalale.ee või helistage otse Marekile +372 5694 6797
  • Võimalus matkata hobusel mööda kaunist Kassari saart Hiiumaa veeres. Matkad toimuvad ühest tunnist kuni mitme päevani. Lihtsamatel paaritunnistel matkaformaatidel läbib teekond Vesimaa poolsaare või kauge merre ulatuva kitsa maanina Sääretirbi. Täpsem info nende kodulehel SIIN.
  • Orjaku matkarada.  Rada koosneb pikemast Orjaku rajast (2 km) ja lühemast Roostikuringist (0,7 km). Läbitav kuiva jalaga, tähistatud viitade ja rajapostidega. Rajalt avaneb vaade nii Käina kui Jausa lahele, kust saab jälgida lindude tegevust ja nende rännet. Lühike roostikuring viib mööda laudteed läbi kõrge roostiku Silmakarele. 
  • Kindlasti ei saa külastamata jätte elamuskeskust Tuuletorn, mis pakub külastajatele mitmekülgseid tegevusi. Tuuletorn jutustab Hiiumaa lugu ja sealt võib leida Baltimaade kõige kõrgema sise-ronimisseina. Täpsem info SIIN.

Hiiumaa vaatamisväärsuste kohta saate rohkem infot  https://hiiumaa.ee/vaatamisvaarsused/
Hiiumaa sündmuste kohta leiate info siit https://hiiumaa.ee/sundmused/